Lukács és Tamás Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. INFOPULT ASSZISZTENS
2024.05.03.
Adminisztráció

INFOPULT ASSZISZTENS

BÉREZÉS

ALAPBÉR NETTÓ 280.000–320.000,- Ft

MUNKAIDŐ: Hétköznap 07:30-16:30

FELADATOK

-          Ügyfelek fogadása, megfelelő szerviz ill. értékesítési kapcsolattartóhoz irányítása

-          Új autós visszahívások: Új autó átadás-átvétele után néhány nappal az Ügyfelet telefonon felhívja, Belső Ügyfél Elégedettség mérés kérdéseire a válaszokat rögzíti, adminisztrál.

-          Adminisztratív feladatok: hivatalos levelezés adminisztratív előkészítése és utómunkálatai,

-          Postakönyvet vezeti. Bejövő, kimenő leveleket iktatja és szétosztja.

-          Telefonok, e-mailek fogadása – továbbítása.

-          Havi irodaszer rendelés:

             Munkavállalók részére - saját munkaterületük ellátására,

             a Cég általános felhasználására, irattározáshoz, tároláshoz.

-          Munkalap rendezés, irattározás

Ismeri a márkakereskedés aktuális akcióit és erről információt ad az ügyfelek részére.

Biztosítja az értékesítők és értékesítés vezető zökkenő mentesebb munkáját adminisztrációs, telefonos, e-mailes segítségével, előkészíti az értékesítés adminisztratív folyamatát, szükséges eszközöket. Közreműködik az értékesítésben, azzal, hogy az Ügyfeleket megszólítja és elkalauzolja a szalon területén, illetve az átadás utáni adminisztratív utómunkálatok is feladatai: cross adat rögzítés, köszönőlevelek küldése. Ő a vendéglátója az ügyfeleknek frissítőket, kávét, újságot, stb kínál.

ELVÁRÁSOK

-          Rendszeretet

-          Megbízhatóság, szervezőkészség, jó probléma megoldó képesség

-          Office ismeretek

-          Rugalmasság

-          Érettségi

-          Angol vagy német nyelv társalgási szint

-          B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK

Nagyvállalati háttér, biztos munkahely
Teljeskörűen bejelentett munkabér
Havi jelenléti prémium, 1 év munkaviszony leteltével Hűség-prémium
Élet-, baleset-, és egészségbiztosítás
Munkába járási támogatás, helyi váci lakosoknak is
Több szett, évszaknak megfelelő munkaruházat biztosítása (póló, ing, blúz, pulóver, kabát)
Kedvezményes saját autó javítás és alkatrész vásárlás
Márkaszervíz autóiból bérautó/tesztautó biztosítása kedvezményesen a dolgozóknak éves keretösszegben
Kedvezményes kerékpárvásárlási lehetőség
Munkaidőben ügyintézésre havi 1 óra fizetett távollét biztosítása szükség szerint
Kiemelten családbarát munkahely díjat is kaptunk- mi törődünk a kollégáinkkal, szükség esetén támogatást nyújtunk, amiben tudunk
Gyermek születési támogatás és Kegyeleti támogatás
Biztos jövő és folyamatos fejlődési lehetőség biztosítása a legújabb, innovatív technológiákról
Jó hangulat és az összetartó közösség, évente nagyobb céges csapatépítő (jetski, gokart, paintball, gyalogtúra), de a kollégák is rendszeresen szerveznek kötetlen közös bográcsozásokat, túrákat és horgászatot is.

Jelentkezés módja: a honlapon, vagy a [email protected] email címen.

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.