Lukács és Tamás Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. Autómosó, autókozmetikus
2023.03.03.
Szerviz

47 dolgozóval mi vagyunk a járás egyik legnagyobb, legstabilabb és legrégebbi gépjármű kereskedése. Sikerünk alapja az ügyfélközpontú gondolkodás és a magas minőség.

Egy fő új belépőt keresünk csapatunkba.

Autómosó, autókozmetikus

Ebben a beosztásban a vevőszolgálat csapatában tevékenykedik, felelős a rá bízott járművek külső és belső tisztítási, ápolási feladatait ellátni, jelenlegi 2 fős csapathoz csatlakozik erősítésként.

Munkaidő:

  • 7:30-16:30
  • heti 5 nap, napi 8 óra

Főbb feladatok, munkák:

  • Gépkocsik kikonzerválása
  • Gépkocsik külső mosása
  • Motormosás
  • Gépkocsik belső takarítása
  • Az autószalonban lévő autók takarítása
  • Az új gépkocsik átadás előtti előkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • ​​​​​Rendszeretet
  • Megbízhatóság
  • Rugalmasság, teherbírás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Nagyvállalati biztonság
  • Jó munkahelyi légkör
  • Bér bruttó 423.000 - 456.000 Ft.
  • Teljesítményhez kötődő plusz bérezés
  • Hosszú távú perspektívák
  • Kiemelten családbarát munkahely
  • Jelenléti prémium
  • Hűség prémium
  • Gyermek születési támogatás és Kegyeleti támogatás
  • Díjmentes bérautó igénybevétele éves keretösszegben
  • Vevőszolgálati csapatépítő programok, pl. paintball, jet-ski, gokart
Lukács és Tamás
2600 Vác
Kazinczy Lajos utca 1.
Telefonszám: +36 27 306 629

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.